Технології

ШІ збільшить продуктивність процесорів в 1000 разів

Чіпи ШІ

Генеральний директор компанії Synopsys зробив несподівану заяву щодо майбутнього комп’ютерних процесорів. На його думку, в наступні 10 років технологія проектування, що покладається на алгоритми ШІ, призведе до багаторазового збільшення продуктивності.

Традиційні способи розробки чіпів не здатні підтримувати динаміку, яка була спрогнозована в знаменитому «Законі Мура». Подвоєння продуктивності кожні два роки не спостерігається вже давно, а значить, настав час нової парадигми розробки чіпів.

Synopsys

На думку Аарта де Геуса, виконуючого обов’язки глави компанії Synopsys, що вважається лідером в області розробки програмного забезпечення для проектування мікросхем, наступний великий прорив буде забезпечений за рахунок штучного інтелекту.

Читайте також:  Apple пішла на поступки розробникам iOS-додатків. Але не до кінця

За його словами, Synopsys вже почала використовувати AI для розробки мікросхем, що дозволило значно збільшити продуктивність в порівнянні з напівпровідниками, створеними людиною.

Аарт де Геус вважає, що комп’ютерні алгоритми відкриють нову еру, а вже через 10 років з’явиться чіп, що перевершує поточні розробки в плані продуктивності в 1000 разів.

Джерело: venturebeat