Технології

Екзоскелет відчутно збільшив фізичні можливості людини [ВІДЕО]

Roam Robotics

Журналіст випробував на собі новий екзоскелет виробництва американської компанії Roam Robotics. Пристрій дозволяє без особливих зусиль піднімати солідні вантажі, тримати темп бігу і стрибати з великої висоти без будь-якої шкоди для ніг.

Технічний журналіст Брент Роуз поділився своїми відчуттями від екзоскелету з електроприводом. Пристрій кріпиться на ногах і спині користувача, дозволяючи знизити навантаження і збільшити кілька ключових показників носія.

В першу чергу екзоскелет призвів до того, що Брент почав піднімати більшу вагу, збільшивши показники присідання зі штангою в два рази.

Читайте також:  Apple позбавили монопольного права на платежі за додатки

Слідом журналіст зробив кілька стрибків з високої платформи, поклавши на спину 22-кілограмовий мішок, а після пробігся по сходах з людиною на плечах і навіть не спітнів.

На відео можна вивчити і інші способи застосування екзоскелета, в тому числі катання на лижах і лазіння по дереву. В кінці Брент Роуз злегка розчарувався, адже пристрій не дозволяє посилювати стрибки, принаймні поки що.

На щастя, для всього іншого екзоскелет підходить якнайкраще. А ось терміни появи комерційної версії розробники поки назвати не готові.