Технології

Microsoft здалася: Windows 11 буде працювати на старих комп’ютерах

Windows 11

Microsoft пішла назустріч користувачам, оголосивши, що нову операційну систему Windows 11 все ж можна буде встановити на старі комп’ютери, характеристики яких не відповідають раніше оголошеним вимогам. Правда, в цьому випадку доведеться зіткнутися з деякими незручностями.

Оголошені спочатку системні вимоги для установки Windows 11 викликали бурхливе обговорення серед користувачів, так як «за бортом» залишилися навіть власники досить потужних пристроїв.

Компанія пояснила це турботою про безпеку, додавши, що буде всіляко боротися з усіма способами установки нової ОС на несумісне обладнання. Тепер же редмондська корпорація пішла на зворотну.

Читайте також:  Apple хоче вмонтувати мишку в клавіатуру ноутбука

Microsoft Windows 11

Згідно з новим оголошенням, Windows 11 все ж можна буде встановити на комп’ютери, процесори яких не відповідають офіційним вимогам і не будуть проходити перевірку на сумісність у фірмовій утиліті PC Health Check.

Однак в цьому випадку користувачі не зможуть просто оновити свій ПК C Windows 10 до Windows 11 через вбудований “Центр оновлення”. Замість цього власникам “несумісних” комп’ютерів потрібно буде завантажити ISO-образ системи і виконати ручну установку.

Крім того, Microsoft провела додаткові тести і додала в список офіційно підтримуваних процесорів чіпи Intel Core X-серії, Xeon W-серії і Intel Core 7820HQ. У випадку з останнім все ж є вимога підтримки сучасних драйверів. Що стосується чіпів AMD, то в цьому плані ніяких змін не буде: перше покоління Ryzen не буде підтримувати автоматичне оновлення.