Технології

Виробник човнів випустив «вічний» електродвигун

Candela C-Pod

Шведська компанія Candela представила електричний мотор для човнів власного виробництва. C-Pod відрізняється підвищеною витривалістю і практично не потребує обслуговування. Творці впевнені, що агрегат гарантовано переживе свого власника.

Інженери Candela називають нову розробку вічною, оскільки вона не потребує заміни масла і розрахована на використання протягом 3000 годин.

Варто враховувати, що мова йде про агресивне вологому середовищі з підвищеним вмістом солі та інших мікроелементів. Крім усього іншого, C-Pod не вимагає капітального ремонту і взагалі ніякого обслуговування.

Читайте також:  У Китаї представили 500-ядерний 7-нм процесор

“Власник прогулянкового катера зможе просто використовувати мотор, забувши про клопоти з обслуговуванням і підготовці до зими. C-Pod переживе вас і, можливо, ваших дітей”, – заявляють представники Candela.

Усередині агрегату розташовані два електродвигуна з пропелерами зустрічного обертання, що забезпечують загальну потужність в 50 кВт.

Завдяки використанню подібного типу гвинтів вдалося уникнути створення повітряних кишень, що знижують ефективність і призводять до пошкодження окремих частин мотора.