Технології

Частка ринку OLED-дисплеїв Samsung досягла історичного мінімуму

Samsung Oled

Samsung продовжує втрачати частку на ринку дисплеїв на основі органічних світлодіодів (OLED). Південнокорейського гіганта тіснять Китайські конкуренти, агресивно нарощують поставки своєї продукції.

Незважаючи на те що Samsung все ще залишається лідером з продажу OLED-екранів, її частка за останній час істотно скоротилася. Так, якщо раніше південнокорейський виробник утримував за собою 90% ринку, то сьогодні цей показник знизився до 69,5% від усіх поставок OLED-дисплеїв.

Якщо говорити предметно, то кількість відвантажених панелей склала 101 мільйон, що виявилося на 20% менше, ніж місяць тому.

Читайте також:  В Австралії загорівся 13-тонний акумулятор Tesla Megapack

Головними конкурентами значаться китайські компанії: BOE, Visionox, TCL China Star Optoelectronics і Tianma Microelectronics. Що цікаво, їх продукція користується попитом насамперед у китайських виробників смартфонів та іншої електроніки: Xiaomi, OPPO, vivo, realme, iQOO і багатьох інших.

Загальна частка китайських виробників OLED-екранів перевищила 24,2% проти 15,6% кварталом раніше. Лідируючу позицію займає BOE, що відвантажила 14,28 мільйона панелей, — на 36% більше в порівнянні з попереднім кварталом. Друге місце посіла Visionox з 9,8 мільйона відвантажених екранів.