Авто

Mercedes-Benz удвічі скоротить лінійку двигунів внутрішнього згоряння

Mercedes-Benz

Компанія Mercedes-Benz вдвічі скоротить асортимент доступних двигунів внутрішнього згоряння внаслідок швидкого вступу в силу нового екологічного стандарту Євро-7.

Як і багато інших європейських автовиробників, Мерседес вважає економічно недоцільним домагатися відповідності перспективним еконормам, що зажадало б величезних витрат і ускладнення конструкції двигунів. Як результат, в лінійці залишаться тільки найсучасніші агрегати.

У 2025 році в Євросоюзі очікується вступ в силу нового екологічного стандарту Євро-7, який ставить під загрозу подальше існування двигунів внутрішнього згоряння.

Читайте також:  Hyundai вкладе 16,5 мільярда доларів у виробництво електрокарів

Ряд автовиробників вже заявив про те, що нинішнє покоління моторів стане через це останнім, оскільки перспективні еконорми занадто жорсткі для того, щоб в них можна було відносно безболісно вписатися.

Особливо це стосується ненажерливих багатолітрових двигунів на високопродуктивних моделях. З тієї ж причини, як розповів в інтерв’ю виданню Autocar віце-президент з виробництва компанії Mercedes-Benz Маркус Шефер, марка має намір відмовитися від половини нині існуючих моторів.

За його словами, до кінця поточного десятиліття кількість двигунів внутрішнього згоряння, що відповідають стандарту Євро-7, скоротиться приблизно вдвічі.

Згідно з пропозиціями, внесеними консорціумом з наднизьких викидів транспортних засобів Єврокомісії, машини повинні будуть оснащуватися таким собі багатоступінчастим «суперкаталізатором», каталізатором з електричним підігрівом, подвійним трикомпонентним каталізатором, фільтром твердих частинок і каталізатором для уловлювання азоту.

Читайте також:  BMW почала робити фарбу з відходів

Крім того, діагностична система автомобіля повинна буде якимось чином постійно моніторити обсяг шкідливих викидів.