Технології

Xiaomi представила розумну модульну каструлю за $ 30

Xiaomi

Компанія Xiaomi розширила асортимент розумної побутової техніки ще однією новинкою-багатофункціональною каструлею Mijia. Незважаючи на компактні розміри, вона оснащена нагрівальним елементом високої потужності і може використовуватися в якості звичайного кухонного посуду за рахунок розбірної конструкції.

За запевненням Xiaomi, для кип’ятіння одного літра води пристрою достатньо всього шести хвилин.

Xiaomi

Крім того, в новинці передбачено дев’ять градацій потужності аж до 1 кВт, які підійдуть для приготування різних страв, а також режим зниженого енергоспоживання. Модульний корпус дозволяє використовувати кілька способів готування: на пару, гасіння або варіння.

Читайте також:  Microsoft випустила першу бета-версію Windows 11

За допомогою мобільного додатку Mijia власник приладу може отримати доступ до різних рецептів з рекомендаціями щодо налаштувань необхідного режиму потужності.

Регулювання температури в Пристрої здійснюється автоматично. Після приготування чашу можна від’єднати, щоб використовувати для подачі страви.

На ручці гаджета є мініатюрний OLED-дисплей. Робоча поверхня новинки виготовлена з нержавіючої сталі марки 304, яка позиціонується як харчова. Вартість пристрою становить $30, у продажу воно з’явиться 15 вересня.

Джерело: Xiaomi Youpin