Технології

Кількість користувачів Apple Watch досягло рекордної позначки

Apple Watch Series 7

Аналітична компанія Counterpoint Research опублікувала новий звіт про популярність брендів розумних годин на ринку. Лідером рейтингу виявилася американська Apple, яка нещодавно встановила рекорд за кількістю користувачів своєї продукції.

“Екосистема Apple демонструє високу популярність, оскільки компанія продовжує надавати привабливий дизайн, медичні функції та супутні послуги. База користувачів Apple Watch вперше перевищила 100-мільйонну позначку”, – заявив старший аналітик Counterpoint Research Суджон Лім.

Розумний годинник

За статистикою, Apple Watch використовує більшість користувачів носяться гаджетів у всьому світі, з них близько 30% припадає на жителів США. При цьому хоча Apple має активну користувальницьку базу своїх розумних годин в 100 000 000 чоловік і впевнено лідирує на світовому ринку носяться гаджетів, її частка присутності на ринку знизилася в порівнянні з минулим роком.

Читайте також:  У Xiaomi Mi Band X весь корпус буде суцільним екраном

Найпопулярнішими смарт-годинниками бренду і лідером з відвантажень у другому кварталі 2021-го стали Apple Watch Series 6, а рядком нижче розмістилися Apple Watch Series SE. Третє місце в списку зайняли Samsung Galaxy Watch Active 2. Основні конкуренти компанії, Samsung і Garmin, в першій половині цього року продемонстрували значне зростання обсягу поставок — на 43% і 62% в річному численні відповідно.

Розумний годинник

Аналітики Counterpoint Research відзначають, що дивлячись на успіх Apple Watch, все більше OEM-виробників виходять на ринок розумних годин. Незважаючи на менш просунуту ОС, такі моделі пропонують широкий набір функцій для фітнесу та відстеження стану здоров’я за більш доступними цінами.