Технології

Xiaomi оголошує війну несертифікованому ремонту своїх пристроїв

Xiaomi

Xiaomi пішла по шляху Apple, почавши обмежувати роботу своїх смартфонів в разі виконання ремонту в домашніх умовах і в несертифікованому сервісному центрі. Поки мова йде тільки про заміну акумулятора, а в якості аргументу наводиться турбота про користувачів.

В оновленому додатку Mi Security (версія 5.6) з’явилися поради по догляду за акумулятором смартфона і його правильної зарядці. Однак у разі виявлення в пристрої акумулятора, встановленого будь-яким способом, крім як в сертифікованому сервісі, користувач отримає відповідне попередження про потенційні ризики для гаджета і Нього самого.

Читайте також:  Apple скопіювала чуже додаток. Компанію чекають в суді

Xiaomi

“Цей пристрій був оснащений вбудованим акумулятором, заміну якого може виконати тільки авторизований постачальник послуг. Заміна акумулятора в іншому місці може призвести до пошкодження пристрою.

Використання неавторизованих батарейок може призвести до здуття, перегріву і протікання. Це також може викликати загоряння або інші небезпечні ситуації”, – йдеться в попередженні.

Вказується, що в разі виявлення неавторизованого акумулятора система може обмежувати швидкість зарядки. Важливо, що все це поки актуально тільки для моделей Mi9, Mi10 і Mi10 Pro і тільки в Китаї. У випадку з іншими пристроями і регіонами подібних обмежень поки не виявлено.