Авто

Стрибок через струмок на 712-сильному пікапі обійшовся блогеру в 53 тисячі доларів

RAM

Блогера Street Speed 717 (Майкл Хіссонг), який навесні цього року на 712-сильному RAM 1500 TRX переїхав через протоку до-Ран-Крік в Пенсільванії, визнали винним у порушенні кордонів вододілів, їх забрудненні і неправильному використанні.

Сукупний штраф по 18 кримінальних справах складе 53 тисячі доларів. За даними місцевих ЗМІ, Хіссонг вже виплатив всю суму і приєднався до програми прискореної реабілітації, тим самим уникнувши кримінального покарання.

Читайте також:  Стало відомо, коли з'являться нові Lexus RX, LX і GX

У Пенсільванії порушення меж вододілів, їх забруднення і неправильне використання потрапляють під так зване сумарне виробництво (Summary offence), найменш тяжке з кримінально караних діянь.

Ще навесні на блогера Street Speed 717 завели 18 кримінальних справ — позивачем виступила Комісія з рибальства штату Пенсільванія, — і тоді ж деякі американські ЗМІ написали, що за сукупністю Хіссонга можуть покарати як за п’яну їзду.

Незважаючи на те що зйомки ролика, де RAM 1500 TRX штурмує невеликий струмок, проходили на приватній території, що знаходиться там протока до-Ран-Крік внесений до реєстру як придатний до навігації, а значить є громадським і охороняється законом.

Читайте також:  Skoda знайшла застосування відпрацьованим батареям електромобілів

Виходячи з цього суд постановив визнати Хіссонга винним і призначив штраф у розмірі 53 тисяч доларів. До кримінального покарання справа не дійшла, так як блогер приєднався до програми прискореної реабілітації, яка дає «другий шанс» вчинили першого правопорушення.

Для Хіссонга, в общем-то, все закінчилося вдало. А ось інший блогер, Pog, примудрився розбити новенький MINI John Cooper Works GP, навіть не виїхавши на дорогу. Хот-хетч, тираж якого обмежений всього трьома тисячами примірників, був доставлений йому додому у величезному дерев’яному ящику.

Джерело: York Daily Record