Авто

Суперліфтбек Mercedes-AMG вперше показався без камуфляжу

Mercedes-AMG

Відділення Mercedes-AMG виклало в соцмережі перше зображення гібідного літфбека GT 73 E Performance, а також назвало дату дебюту новинки — 1 вересня. Вже відомо, що флагман лінійки AMG отримає бітурбодвигун V8, електромотор потужністю 204 кінські сили і батарею, розроблену у співпраці з інженерами Mercedes-AMG Petronas.

Параметри силової установки суперліфтбека з передбачуваним індексом 73 компанія розкрила навесні цього року. В її основі-V8 4.0 з двома турбокопресорами, якому в допомогу відрядили електромотор (204 сили; 320 Нм), об’єднань в загальний блок з двоступеневою коробкою передач і електроннокерованим диференціалом, і батарею на 6,1 кіловат-години, яка живить його.

На ліфтбеку збережеться повний привід AMG Performance 4matic + з механічним зв’язком через карданний вал і півосі, а комбінована віддача системи складе близько 816 сил і 1000 Нм.

Будуть доступні шість режимів роботи – від повністю електричного, в якому ліфтбек зможе розганятися до 130 кілометрів на годину, до «злого» Race, призначеного для закритих гоночних треків.

Також гібриду покладено перемикач AMG Dynamics з декількома профілями, що змінюють алгоритми роботи повного приводу, стабілізації і заднього диференціала. Система рекуперації – з чотирма рівнями інтенсивності і можливістю їздити «в одну педаль», як на електромобілі.