Авто

Jeep Wrangler почали фарбувати в рожевий колір

Jeep

Слідом за Ford Bronco, в палітрі кольорів кузова якого з’явився “Історичний” відтінок Eruption Green Metallic, нову фарбу отримав його конкурент-Jeep Wrangler.

На честь 80-річчя бренду в Stellantis вирішили додати в гаму глибокий і насичений хроматичний Пурпурний колір під назвою Tuscadero. З листопада позашляховики в кольорі маджента можна буде замовити у американських дилерів Jeep, заплативши за опцію 395 доларів.

Колір Tuscadero, або хроматична маджента, пропонується для Jeep Wrangler вперше. Як і у випадку з Бронко, яскравий відтінок повинен залучити ентузіастів, тих, що захочуть виділитися на дорого.

Читайте також:  Acura анонсувала повернення Integra

Фарбу запропонують для всіх модифікацій позашляховика – в тому числі Sport, Sahara, Rubicon, гібрида 4XE і могутнього Wrangler Rubicon 392 з «вісімкою» Hemi об’ємом 6.4 літра.

Такий Ренглер доданий в гаму вперше. Крім потужного двигуна, він отримав восьмидіапазонний автомат, Мости Dana 44 третього покоління з електронними блокуваннями Tru-Lok і стабілізатор з гідрозамком.

Від Dodge Challenger SRT Super Stock 392 — му дісталася функція Torque Reserve, що створює запас крутного моменту при старті з двох педалей, а від Jeep Grand Cherokee Trackhawk-алгоритм зміни передач AMax, що узгоджує стратегію перемикань з доступною тягою.

Читайте також:  Власникам пожежонебезпечних Chevrolet рекомендують паркуватися подалі від інших машин

Ну а напередодні компанія Ford додала в гаму кольорів кузова Bronco два нових відтінки: червоний Hot Pepper Red Metallic Tinted Clearcoat і зелений Eruption Green Metallic.

Перший раніше пропонували для Focus ST, а другий — це сучасна інтерпретація кольору Mallard Green, в який фарбували Бронко першого покоління з початку до середини 70-х років минулого століття. Прийом замовлень на такі позашляховики відкриють до кінця року.