Технології

Apple запатентувала MacBook в стилі скасованого Surface Neo

Apple MacBook

Експерименти Apple з ноутбуками на сенсорній панелі Touch Bar можуть не закінчитися. Новий патент компанії описує MacBook з додатковим сенсорним екраном замість клавіатури. Крім того, лептоп міг би взаємодіяти з додатковими аксесуарами.

Концепція MacBook з двома екранами найбільше нагадує Lenovo Yoga Book C930 і скасований Microsoft Surface Neo. Ідея полягає в розміщенні другого екрану замість традиційної клавіатури.

Apple MacBook

Це дозволило б змінювати елементи управління в залежності від конкретного додатка і сценарію використання. Наприклад, при роботі з текстом використовувалася б звичайна клавіатура, а в іграх — сенсорний аналог геймпада.

Читайте також:  Біонічну руку підключили прямо до мозку

Крім того, користувач міг би змінювати розмір трекпада і його положення на поверхні або просто взаємодіяти з комп’ютером за допомогою свайпов.

Apple MacBook

Цікаво, що в патенті описується і вбудована в ноутбук бездротова зарядка, куди можна було б покласти смартфон або інший мобільний гаджет для поповнення енергії.

На одній картинці Apple також зобразила своєрідний аналог Microsoft Surface Dial-спеціального аксесуара крутиться головкою, що спрощує процес малювання і виконання інших завдань.

Це вже далеко не перший подібний патент Apple, але найближчим часом з найбільших змін в MacBook очікується повний перехід на процесори власного виробництва і дисплеї mini-LED.