Технології

Apple придумала новий спосіб управління смартфоном

iPhone

В Apple задумалися про новий спосіб взаємодії з мобільними пристроями. Згідно з одним з останніх патентів, інженери американської компанії розглядають можливість управління смартфоном і смарт-годинником за допомогою подиху на них.

У патенті говориться, що користувач міг би переміщатися по призначеному для користувача інтерфейсу і виконувати різні дії, просто дуючи на мобільний пристрій.

Згідно з текстом документа, це повинно допомогти власникам iPhone і Apple Watch, оскільки гаджет знаходиться в одній руці, а для взаємодії з ним часто необхідно задіяти другу, що не завжди можливо. Новий спосіб управління міг би вирішити цю проблему.

Читайте також:  Продуктивність PC-версії Microsoft Flight Simulator зросла на 50-100%

Цікаво, що реалізація подібного методу здається досить простою. Так, пристрій виявляє зміни тиску, враховуючи дані з гіроскопа і акселерометра, щоб зрозуміти, чи навмисно rористувач дме на нього. Це дозволило б запобігти помилкові спрацьовування під час бігу, подуву вітру або коли людина просто зітхнув у бік гаджета.

Не виключено, що подібна функція могла б з’явитися в iPhone і Apple Watch в якості додаткового способу взаємодії з пристроєм для людей з обмеженими можливостями. Правда, далі патенту ця ідея може нікуди і не піти.