Авто

У BMW 1 серії з’явилася «стрітрейсерська» версія

BMW M135i xDrive Street Racer

Компанія BMW вивела на японський ринок спеціальну версію хетчбека M135i xDrive під назвою Street Racer. Така “одиничка” відрізняється декором і компонентами з каталогу M Performance, а також тиражем — всього 40 примірників. Крім того, машини пропонуються виключно в білому кольорі Alpine White і продаються онлайн, через місцевий BMW Online Store.

Нинішній BMW 1 серії побудований на передньопривідній архітектурі FAAR і в Японії пропонується у восьми версіях. Модифікація M135i xDrive, зрозуміло, найдорожча.

Читайте також:  На зміну Chevrolet Camaro прийде електричний седан

Такий хетчбек оснащений турбомотором 2.0 від X2 M35i з віддачею 306 кінських сил і 450 Нм моменту;
восьмидіапазонним автоматом з лонч-контролем; механічним диференціалом Torsen; і повним приводом. До “сотні” M135i розганяється за 4,8 секунди (4,7 з пакетом M Performance), хоча попередник з шильдиком M140i був швидше — 4,4 секунди.

BMW M135i xDrive Street Racer

Версія Street Racer технічно не відрізняється від базової п’ятидверки, але хизується багатим оснащенням і компонентами з каталогу M Performance. Так, лімітований M135i xDrive отримав спортивні крісла M Sport, електроннокеровані амортизатори, ремені безпеки M, колеса 554m діаметром 18 дюймів, а також передній спойлер, спліттер, бічні спідниці і задній спойлер M Performance.

Читайте також:  Smart готує великий електричний кросовер: відео

Хетчбек доступний тільки в кольорі Alpinе White і коштує 6 960 000 єн, або 1,64 мільйона гривень. Це на 550 тисяч єн (130 тисяч гривень) більше, ніж просять за звичайний BMW M135i xDrive.

При цьому в Японії не продається передньопривідний BMW 128ti, що займає нішу межу 120i і M135i xDrive. Під капотом такої машини-дволітрова “турбочетвірка”, що розвиває 265 кінських сил (400 Нм) і працює в парі з восьмидіапазонним “автоматом” Steptronic Sport. Також в активі Turismo Internazionale є підвіска M Sport, механічний диференціал підвищеного тертя Torsen, переналаштоване рульове управління і гальма M Sport.