Технології

Топ-менеджер Google розсекретив одну з фішок Pixel 6

Google Pixel 6 Pro

Глава підрозділу Android і Chrome OS в Google Хіроші Локхаймер поділився з підписниками в Twitter новими шпалерами на своєму смартфоні, але потім швидко видалив своє повідомлення. Виявилося, що разом з красивою картинкою він розкрив одну з особливостей майбутнього «гуглофона».

Скріншот, що демонструє нові шпалери Хіроші Локхаймера, був зроблений на смартфоні Pixel, що працює під управлінням Android 12, на що вказує зовнішній вигляд елементів інтерфейсу.

Читайте також:  Xiaomi похвалилася новим досягненням на ринку смартфонів

Google Pixel 6

Однак уважні користувачі звернули увагу на одну важливу річ – іконку відбитка пальця під годинником. Скоріш за все, це прямий доказ того, що скріншот був зроблений на Pixel 6 або Pixel 6 Pro, в яких, судячи з усього, буде підекранний сканер відбитків пальців.

З цікавого можна додати, що розширення скріншота становить 3200х1440 пікселів, а якщо його встановити в якості шпалер на Samsung Galaxy S21 Ultra, то місце розташування сканера в «пікселі» збігається з таким в смартфоні південнокорейського бренду.

Презентація Pixel 6 і Pixel 6 Pro відбудеться пізніше цієї осені. Google вже анонсувала ці смартфони, показавши їх зовнішній вигляд і оголосивши, що вони будуть працювати на базі процесора власної розробки Tensor.