Технології

Ілон Маск визнав проблеми «автопілота» Tesla, але пообіцяв поліпшити його

Tesla

Засновник компанії відреагував на перевірку фірмового алгоритму допомоги у водінні, прокоментувавши його роботу в своєму блозі. Бізнесмен визнав, що актуальна версія функції FSD поки далека від досконалості, і розповів про плани бренду щодо виправлення ситуації.

Маск зазначив, що завдання Tesla — створення автопілота, який буде однакового добре справлятися з водінням як на трасах, так і в умовах міста. Все це вимагає тривалого навчання відповідає за роботи функції нейронних мереж.

Читайте також:  Інсайдери: Apple Watch Series 7 отримають новий дизайн і великий корпус

Раніше журналісти, які отримали можливість випробувати останню версію автопілота Tesla, неодноразово відзначали проблеми в роботі системи.

Наприклад, під час наближення до будівельного майданчика автомобіль приймав рішення проїхати по ямі між огороджувальними конусами, або, виконавши серію поворотів, прямував прямо через кущі.

При цьому ще в 2016 році Ілон Маск заявляв, що на розробку повністю автономної системи водіння піде кілька років. У тому ж році Tesla стала пропонувати клієнтам послугу раннього доступу до функції за ціною $10 000.

Незважаючи на обіцянки мільярдера, на сьогодні «автопілот» Tesla відповідає лише другому рівню автономності з п’яти можливих. На думку аналітиків, у компанії немає шансів випустити систему п’ятого рівня до кінця 2021 року.

Читайте також:  Двоногий робот навчився літати і тримати рівновагу [ВІДЕО]

Проте глава бренду заявив, що з оновленням FSB 9.3 водіїв чекає ряд позитивних змін, а наступна номерна версія «автопілота» отримає кардинальні зміни в роботі алгоритму самостійного водіння.