Технології

Інсайдери: Apple Watch Series 7 отримають новий дизайн і великий корпус

Apple Watch Series 7

Згідно зі звітом мережевих інформаторів, нові смарт-годинник Apple будуть відрізнятися від попередників не тільки залізом, але і зовнішнім виглядом.

Крім відчутного редизайну, гаджету приписується і перша за кілька років зміна габаритів корпусу, завдяки чому він стане найбільшим пристроєм в історії фірмової серії.

До виходу Apple Watch Series 4 носяться аксесуари компанії пропонувалися в двох розмірах корпусу: 38 і 42 міліметри, а аж до релізу моделі Series 6 — 40 і 44 мм. Сьоме ж покоління пристрою, за даними інсайдерів, буде представлено в більших корпусах розміром 41 і 45 міліметрів.

Читайте також:  Ветерани WB Games, Ubisoft і EA заснували нову студію

Якщо вірити джерелу, Apple забезпечить моделі сумісність з ремінцями від минулих поколінь розумних годин. Також передбачається, що гаджет отримає повністю новий дизайн, який буде витриманий в одній стилістиці з iPhone 12. Іншими словами, пристрій має плоскі бічні грані і мінімальні рамки по периметру корпусу.

Презентація нових смарт-годин імовірно відбудеться в ході вересневого заходу Apple, присвяченого флагманським смартфонам iPhone 13.