Авто

Porsche Taycan наростив запас ходу і отримав нові кольори кузова

Porsche

Компанія Porsche представила оновлення для електричного седана Taycan і універсала Taycan Cross Turismo, повернувши з небуття яскраві кольори 90-х років минулого століття. Вибір кольорів кузова з новими опціями Paint to Sample і Paint to Sample Plus від Porsche Exclusive Manufaktur фактично став безмежним. Крім того, мультимедіа електрокарів отримала глибоку інтеграцію з Android Auto, а тягова батарея — поліпшену систему терморегуляції і прискорену зарядку.

Головне – і звичайний Taycan, і Taycan Cross Turismo наростили реальний запас ходу, але будь-яких цифр в компанії не наводять. Відомо лише, що на повнопривідних електрокарах, при частковому навантаженні, передній електромотор в режимах Normal і Range тепер повністю відключається, а при русі накатом не будуть працювати і задній, знижуючи втрати на тертя.

Читайте також:  Audi розкрила нові деталі розкішного електрокара Skysphere

Також в Porsche поліпшили систему терморегуляції батареї: наприклад, функція Turbo Charging Planner сильніше прогріває акумулятор, а значить зарядка на високій потужності буде доступна раніше, причому для цього використовується в тому числі тепло, що виділяється електричними компонентами приводу. Цифр, як і у випадку з далекобійністю, немає.

Разом з черговим оновленням для сімейства Taycan вперше став доступний асистент паркування Remote Park Assist, що дозволяє паркувати машину дистанційно, за допомогою програми Porsche Connect. Система підтримує паралельну і перпендикулярну парковку, а також заїзд в гараж. Крім того, електрокари отримали підтримку Android Auto і безмежний перелік варіантів забарвлення кузова.

Читайте також:  Subaru показала на відео «найбільш позашляховий» Forester

Останнє-заслуга відділення персоналізації Porsche Exclusive Manufaktur, яке запропонувало для Taycan опції Paint to Sample і Paint to Sample Plus.

Перша додає до стандартних 17 кольорів ще 63; друга дозволять поєднувати колір машини з улюбленим костюмом або аксесуаром. У палітрі, наприклад, з’явилися кислотно-зелений Acid Green, червоний Rubystone Red, синій Riviera Blue і фіолетовий Viola Metallic, як у Porsche 911 покоління 964.

Оновлені Porsche Taycan і Taycan Cross Turismo з’являться у дилерів марки у вересні цього року.