Технології

Названо ключові особливості нових моделей планшетів iPad

Apple

За даними мережевих джерел, в наступному місяці Apple представить не тільки флагманську лінійку смартфонів, але і нові моделі iPad. У Мережі вже з’явилися подробиці про передбачувані плани компанії з розширення асортименту фірмових планшетів.

Аналітики Digitimes заявляють, що Apple готує до випуску базовий iPad 9-го покоління. Він буде позиціонуватися як доступне рішення, яке, на думку експертів, дозволить американській компанії продати до 60 мільйонів пристроїв.

Читайте також:  Інсайдер: гнучкі новинки Samsung отримають кращий захист від води

Ключовою відмінністю планшета від попередника стане більш продуктивний процесор, а його дизайн при цьому практично не зміниться. Втім, iPad 2021 може стати трохи тонше попередника.

За даними інсайдерів, розглядають в компанії і можливість випуску дорожчої версії планшета в титановому корпусі. Ключова проблема цієї моделі полягає в її високій собівартості, тому реліз преміальної новинки поки під питанням.

Неясна і доля чергового iPad mini, хоча аналітики відзначають, що на тлі безперервної пандемії для американської компанії зараз настав один з кращих моментів для випуску компактного планшета.

Сама Apple, за традицією, прогнози інсайдерів і галузевих експертів не коментує.