Авто

Renault Trafic перетворили в комфортний кемпер

Renault Trafic

Компанія Renault представила новий кемпервен Trafic SpaceNomad. Модель з’явиться в каталозі марки на початку наступного року, але буде доступна лише в шести європейських країнах: Швейцарії, Німеччини, Австрії, Бельгії, Данії та Франції. “Космічного кочівника” запропонують у двох варіантах колісної бази, з чотирма або п’ятьма посадочними місцями, широкою гамою двигунів і двома коробками передач на вибір: “механікою” і автоматом.

Ринок кемпервенів зростає другий рік поспіль-багато в чому через пандемію інфекції COVID — 19 і все ще діючих обмежень на в’їзд в інші країни, – тому після успішних тестів в Швейцарії Renault задумалася про розширення географії присутності Trafic SpaceNomad.

Читайте також:  Skoda знайшла застосування відпрацьованим батареям електромобілів

Renault Trafic

Будинок на колесах з підйомним дахом буде доступний в двох варіантах колісної бази, з чотирма або п’ятьма посадочними місцями, а також ліжками, душем і міні-кухнею.

Renault Trafic

Кемпервен можна буде використовувати цілий рік. Він мало того що теплоізольований, так ще оснащений обігрівачем, тентом на випадок негоди, світлодіодним освітленням і шторками. Конфігурація посадочних місць наступна: два окремих крісла попереду, фіксована двомісна лава або зсувна тримісна ззаду. Ліжок дві: основна — 124×188 сантиметрів, додаткова, під підйомним дахом, — 120×200 сантиметрів.

Renault Trafic

Об’єм багажника – до 300 літрів. Є додатковий відсік попереду ще на 34 літри.

Читайте також:  Нові Tesla можуть визнати небезпечними. Все через керма

На міні-кухні Trafic SpaceNomad є мийка, плита з двома конфорками, холодильник і столик, який можна використовувати в тому числі на вулиці. Кемпервен оснащений мультимедійною системою з сенсорним дисплеєм, бездротовою зарядкою і електронними помічниками: функцією екстреного гальмування, утримання в смузі, моніторингу сліпих зон і контролю ступеня втоми водія.

Renault Trafic

Прем’єра Renault Trafic SpaceNomad відбудеться на виставці Düsseldorf Caravan Salon. Там же покажуть моторхоум Dembell, інтер’єр якого розробила дизайн-студія, що спеціалізується на яхтах.