Авто

Volkswagen Jetta оновилася і отримала мотор від Taos

Volkswagen Jetta

Американський Volkswagen Jetta сьомого покоління пережив рестайлінг: оновився не тільки базовий седан, але і «заряджена» Jetta GLI.

Зовнішні зміни зводяться до нових бамперів, злегка модернізованої оптики і трохи інший решітці радіатора, а головним нововведенням в салоні стала віртуальна панель приладів діагоналлю вісім або 10,2 дюйма, яка прийшла на зміну аналоговим шкалам.

Крім того, Jetta позбулася двигуна об’ємом 1,4 літра — його місце зайняв 1,5-літровим мотор, знайомий по кросоверу Taos.

Читайте також:  Opel представив електрокар, за кермо якого пустять з 15 років. Але не скрізь

Volkswagen Jetta

Jetta користується стійким попитом у США: у 2021 році продажі моделі зросли на п’ять відсотків у порівнянні з 2020-м, і вона входить до трійки бестселерів Volkswagen на місцевому ринку. Рестайлінг покликаний закріпити цей результат-седану розширили палітру кольорів, запропонували новий двигун від недавно надійшов у продаж Taos, а також додали нові опції, в числі яких, наприклад, фірмова телематична система.

Volkswagen Jetta

Фото: Volkswagen

У США і Канаді оновлена Jetta тепер комплектується двигуном 1.5 TSI сімейства EA211 Evo, який розвиває 160 кінських сил і поєднується з шестиступінчастою «механікою» або восьмидіапазонним автоматом. Колишній 1,4-літровий агрегат залишиться в гамі, але тільки для Мексики та інших латиноамериканських країн.

Читайте також:  Автосалон в Нью-Йорку не відбудеться через коронавірус. Виставку переносять вже в четвертий раз

Volkswagen Jetta

Список оснащення розширився за рахунок системи автоматичного гальмування і системи моніторингу сліпих зон, а опціонально можна замовити адаптивний круїз-контроль і систему утримання автомобіля в смузі руху.

Volkswagen Jetta

Фото: Volkswagen

“Заряджена” Jetta GLI, як і раніше, доступна з 2,0-літровим турбомотором TSI потужністю 230 кінських сил, пару якому становить шестиступінчаста «механіка» або семиступінчастий «робот» DSG. Такому седану вже в стандартній комплектації покладені адаптивні амортизатори і диференціал, що самоблокується.

Volkswagen Jetta

Старт продажів рестайлінгової Jetta запланований на кінець 2021 року. Ціни на модель для американського ринку поки не озвучені.