Технології

Bloomberg: нові iPhone отримають подекранние Touch ID і Face ID

iPhone

Більшість нових iPhone позбавлені класичного сканера відбитків Touch ID-але, за чутками, незабаром технологія може повернутися в серію. За заявою журналіста Марка Гурмана, Apple всерйоз розглядає можливість його використання в нових смартфонах-правда, в дещо іншому виконанні.

За даними Bloomberg, компанія Apple вже розглянула можливість використання в iPhone 13 підекранного сканера відбитків і навіть провела відповідне тестування. Крім того, інженери американської компанії вивчають можливість розміщення під дисплеєм сенсорів TrueDepth для роботи функції сканування обличчя Face ID.

Таке рішення дозволить вендору відмовитися від неактивного виступу у верхній частині дисплея. Проте цього року, згідно з джерелом, нововведень чекати не варто. Моделям серії iPhone 13 приписують лише зменшену по ширині «чубок» для фронталки і допоміжних сенсорів. У числі інших нововведень називаються процесор Apple A15 Bionic, дисплей з частотою оновлення 120 Гц, до 1 ТБ вбудованої пам’яті і поліпшена камера.

Читайте також:  У Китаї представили 500-ядерний 7-нм процесор

Що стосується перших підекранних рішень бренду, вони, за прогнозом аналітиків Barclays, з’являться в смартфонах компанії не раніше 2022 року. Марк Гурман припускає, що вбудовані в дисплей датчики сканування обличчя можуть стати ексклюзивом Pro-версій майбутніх фірмових смартфонів. Базові ж моделі iPhone будуть оснащуватися вбудованим в екран Touch ID.

Джерело: gizmochina