Технології

Слух: Samsung відмовиться від випуску нових версій Galaxy Note

samsung galaxy note

Цього року компанія скасувала випуск наступника Galaxy Note20, наділивши частиною його функцій складні моделі Z-серії. За даними інсайдерів, від продовження лінійки виробник смартфонів може утриматися і в 2022-му, а її подальша розробка, можливо, буде повністю припинена.

Мережевий інформатор під ніком Front Tron заявив, що відмова Samsung від випуску нової моделі Galaxy Note в 2021 році — не виняток з правил. За його словами, компанія спланувала відмову від класичної серії заздалегідь, у зв’язку з чим чекати виходу нової моделі моноблока не варто і в наступному році.

Імовірно вендор зосередиться на виробництві гнучких смартфонів, зробивши акцент на моделях Z Fold і Z Flip. Враховуючи, що ключовою фішкою гаджетів Note була підтримка стилуса S Pen, з яким тепер сумісні і складні апарати (а також Galaxy S21 Ultra), подальший розвиток серії, на думку аналітиків, став для компанії нелогічним.

Читайте також:  Двоногий робот навчився літати і тримати рівновагу [ВІДЕО]

Сама Samsung поки не робила однозначних заяв про скасування всієї серії Galaxy Note, тому надана інсайдерами інформація поки залишається на рівні припущень.