Авто

Дослідники назвали найшвидші ресторани для водіїв

KFC

Через пандемію коронавірусної інфекції і пов’язаних з нею обмежень багато закладів громадського харчування змушені були перейти на обслуговування виключно навинос — в тому числі в так званому форматі drive-thru, коли купити їжу можна, не виходячи з машини, скориставшись спеціальним віконцем.

Тепер американці задалися питанням, які заклади громадського харчування обслуговують водіїв швидше за всіх — і знайшли на нього відповідь.

Маркетингове агентство SeeLevel HX, яке займається дослідженнями в області споживчого ринку, опублікувало рейтинг закладів громадського харчування з сервісом drive-thru для обслуговування водіїв.

Читайте також:  Новий Renault Duster провалив краш-тести: можливе масове відкликання

У цьому випадку ресторан надає гостям можливість купувати їжу і напої, під’їжджаючи на автомобілі до вікон прийому і видачі замовлень зовні будівлі.

У список увійшли десять найпопулярніших в США мереж швидкого харчування, а часові рамки дослідження були обмежені 2020 роком, коли обслуговування стало як ніколи актуальним через пандемію COVID-19. Найбільш швидким обслуговуванням водіїв може похвалитися KFC з 283,3 секунди на гостя — приблизно чотири з половиною хвилини.

Це значно нижче середнього показника, що становить 356,8 секунди. На другому місці рейтингу-Taco Bell (310,2 секунди), на третьому — Hardee’s (321.6). Далі йдуть Carl’s Jr. (341,6 секунди), Burger King (344,3), Mcdonald’s (349,3), Dunkin’ (351,7), Wendy’s (358,7), Arby’s (394,2) на останньому місці — Chick-fil-A (488,8).

Читайте також:  Інтер'єр нової Toyota Tundra здивував гігантським тачскріном і розсипом кнопок

Дослідники також відзначили, що у шести закладів зі списку час обслуговування в 2020 році різко збільшився в порівнянні з 2019 роком, в той час як у Mcdonald’s і Taco Bell, навпаки, скоротився — на 30 і 10 секунд відповідно.