Авто

Дилер Chevrolet поміняє старий Corvette на новий після скандалу

Chevrolet

Дилер Chevrolet у Фрімонті (Каліфорнія, США) поміняє Старий Corvette C8 на новий спорткар 2022 модельного року після скандалу. Клієнт з’ясував, що механік дилерського центру Fremont Chevrolet розігнався на його «корветі» до 148 миль на годину (238 км/год) — запис інциденту зберігся на вбудованому відеореєстраторі. Лихача звільнили, а в якості компенсації однорічний Corvette C8 готові безкоштовно замінити на новий.

Після того, як безрозсудна поведінка Механіка Chevrolet Fremont стала надбанням громадськості, Керівник дилерського центру не обмежився вибаченнями і звільненням провинився.

Читайте також:  «Автопілот» Tesla перевірять на безпеку після серії аварій

Клієнту, постраждалому від недбайливого співробітника Chevrolet, запропонували безкоштовно замінити Corvette C8 2021 модельного року на новий спорткар 2022 модельного року.

Угода максимально чесна: чоловік зміг самостійно сконфігурувати новий автомобіль, причому на Corvette 2022 року виявиться оснащений навіть краще поточного купе. Ніяких прихованих комісій немає, а поки General Motors не поставить новий Corvette, клієнт зможе користуватися актуальною машиною.

Власник дилерського центру Chevrolet Fremont заявив в інтерв’ю The Drive, що не думав про гроші, коли пропонував потерпілому клієнту абсолютно нову машину.

До того ж, після інциденту був змінений внутрішній регламент – тепер тест-драйви клієнтських високопродуктивних машин будуть довірені тільки майстрам цехів і обмеженому числу вузькоспеціалізованих механіків.

Читайте також:  Розкрито характеристики самого компактного кросовера Hyundai

Джерело: The Drive