Авто

Потужний електрокар Quant 48Volt працює на солоній воді

Qaunt 48Volt

Німецька компанія Nanoflow Cell розробила оригінальний електрокар Qaunt 48volt. Родзинкою екологічного автомобіля стало використання в якості джерела живлення морської води, яка відома високою концентрацією солі.

Конструкція “генератора” Quant 48volt передбачає два резервуари, що заповнюються солоною водою. Контейнери влаштовані таким чином, що кожен з них при наповненні створює протилежний заряд. Рідина ж розділяється мембраною, завдяки якій позитивно заряджені іони втрачають електрон, що і призводить до генерації електрики.

Читайте також:  Відео: Tesla Model X на бездоріжжі виявилася гірше кросовера Fiat Panda

Qaunt 48Volt

За запевненням розробників автомобіля, однієї заправки достатньо для подолання 1000 кілометрів. При цьому розміри бака, в який наливається солона вода, в три рази більше середніх розмірів баків кросоверів з ДВС. Потужність Quant 48volt становить 760 кінських сил або 560 кВт. Всього за 2,4 секунди автомобіль здатний розігнатися з 0 до 100 км/год.

Qaunt 48Volt

Компанія зазначила, що “зелений” автомобіль використовується спеціальну біоіонну рідину-електроліт, вартість якої не перевищуватиме 10 центів за літр. Екологічно безпечний компонент використовується в якості каталізатора реакції, що відбувається всередині сольового генератора.