Авто

Гібридний Chevrolet Corvette отримає 650 кінських сил і повний привід

Chevrolet Corvette

Chevrolet готує до випуску гібридну версію середньомоторного суперкара Corvette: автомобіль отримає силову установку з 6,2-літрового атмосферного бензинового мотора V8 і електромотора сукупною потужністю 650 кінських сил.

Хоча електромотор буде обертати тільки передню вісь, гібридний Корвет зможе пересуватися і в чисто електричному режимі – на швидкості не більше 50 кілометрів на годину. У продажу він з’явиться в 2023 році за ціною близько 100 000 доларів.

Читайте також:  Ford йде з ще одного ринку, втративши мільярди доларів

Як повідомляє видання Muscle Cars & Trucks з посиланням на власні джерела в концерні GM, гібридний суперкар буде навіть потужнішим, ніж очікувалося. Новій версії Corvette раніше обіцяли близько 600 кінських сил, але тепер, стверджують інсайдери, потужність гібридної силової установки підняли до 650 кінських сил.

З такою енергоозброєністю Корвет зможе розганятися з місця до 100 кілометрів на годину менш ніж за 2,5 секунди. Автомобіль збереже 6,2-літровий V8 сімейства LT2 потужністю близько 500 кінських сил, який буде обертати задні колеса, але на передній осі до того ж з’явиться електромотор, який забезпечить надбавку ще близько 150 сил.

Читайте також:  У BMW 1 серії з'явилася «стрітрейсерська» версія

Швидка поява на корветі гібридної силової установки вже давно не є секретом. Крім декількох прототипів з силовими кабелями, які були помічені фотошпигунами на випробуваннях, в керівництві по експлуатації суперкара є опис блоків запобіжників.

У ньому, зокрема, вказано запобіжник блоку управління літій-іонним акумулятором і запобіжник модуля звукового оповіщення, які потрібен для попередження пішоходів про наближення автомобіля без звичного звуку вихлопу. Інсайдери повідомляли, що електрифіковані будуть відразу кілька версій Corvette C8.