Авто

Стали відомі терміни виходу серійного чотиримісного гіперкара Koenigsegg

Koenigsegg

Шведський виробник гіперкарів Koenigsegg має намір представити серійну версію Gemera в 2023 році. Без малого п’ятиметровий автомобіль з 1727-сильною гібридною силовою установкою і чотирма місцями в салоні позиціонується як гранд-турер, але зможе похвалитися запаморочливою динамікою: шведи обіцяють йому розгін до «сотні» трохи менше ніж за дві секунди і максимальну швидкість 400 кілометрів на годину. При цьому Gemera отримає два багажника-спереду і ззаду.

Як повідомляє видання Autohome з посиланням на власні джерела в Koenigsegg, гіперкар gemera отримає серійну версію в 2023 році.

Читайте також:  Subaru показала на відео «найбільш позашляховий» Forester

Він збереже всі основні особливості концепту – зокрема, гібридну силову установку на базі 2,0-літрового трициліндрового мотора TFG 2.0 з бітурбонаддувом, системою змащення з сухим картером і технологією FreeValve.

У нього немає звичних распредвалов – їх роль виконують пневмогідроелектричні актуатори управління клапанами. Двигун розвиває 608 кінських сил, але йому допомагають три електромотора: два на кожному із задніх коліс і один — на коленвалі. Сукупна потужність установки – вражаючі 1727 кінських сил.

Трансмісія-фірмова KDD, що складається з гідравлічної муфти зі змінним ступенем прослизання і головної передачі з постійним передавальним числом.

Електромотори живить 800-вольтова батарея ємністю 15 кіловат-годину, що дозволяє проїжджати на електротязі до 50 кілометрів і розганятися без запуску бензинового мотора до 300 кілометрів на годину.

Читайте також:  Три гібрида і коротка колісна база: Kia показала новий Sportage для Європи

Чотиримісний гіперкар оснащений повним приводом з контролем вектора тяги на всіх колесах і підрулюючою задньою віссю. Загальний тираж випуску Koenigsegg gemera складе всього 300 примірників.