Технології

Apple хоче вмонтувати мишку в клавіатуру ноутбука

Apple

Інженери і дизайнери Apple задумалися про способи підвищення зручності використання ноутбука. Згідно з новими патентами, компанія розглядає різні способи інтеграції миші в MacBook.

Apple

У нових патентах Apple описується кілька незвичайних і навіть дивних ідей, покликаних виправити проблему, коли користувачеві потрібно носити з собою лептоп і окремо до нього миша.

Наприклад, в одному прикладі описується клавіатура ноутбука, де одна з клавіш знімна і являє собою невелику мишу. У ній буде датчик положення, що дозволить управляти курсором на екрані. Коли вона в ноутбуці, то буде виконувати роль звичайної клавіші.

Читайте також:  Інсайдери: Apple Watch Series 7 отримають новий дизайн і великий корпус

Apple

В інших варіантах розглядається можливість вилучення миші з бічної грані комп’ютера. Є також пропозиція зробити вбудований в кнопку клавіатури мініатюрний джойстик, щоб діставати його після натискання і управляти курсором.

Ще в патенті описується інтеграція в кнопку сенсорного датчика, що дозволило б виконувати по ньому різні свайпи, як це реалізовано в Magic Mouse.

Малоймовірно, що якась з описаних ідей буде реалізована в комерційному продукті, але деякі з них здаються дійсно цікавими.