Технології

Стример цілий рік залишався в ефірі без перерв. Це рекорд

GPHustla

В черговий раз побитий світовий рекорд за тривалістю онлайн-трансляції. Стрімер GPHustla зумів залишатися в ефірі безперервно протягом року. І не збирається зупинятися.

Свій титанічний марафон GPHustla почав випадково: він просто спробував свої сили в 24-годинному стрімі, а потім вирішив продовжити його. Спершу до 48 годин, потім до 500, а ось тепер ведучий залишався онлайн протягом цілого року. Трансляцію ентузіаст почав 15 серпня 2020-го — і відтоді просто не виходив з ефіру.

GPHustla

Як таке взагалі можливо? Якщо стримеру потрібно йти у справах, він включає трансляцію на смартфоні в категорії IRL. Якщо трапляється перебій з мережею або електрикою — телефон знову приходить на допомогу. Коли GPHustla потрібно поспати, він спить. Не вимикаючи стрім, зрозуміло.

Читайте також:  Названа дата презентації Google Pixel 6 і Pixel 6 Pro

При цьому стрімер впевнений, що те, що відбувається позитивно позначається на його психічному і фізичному здоров’ї: йому не нудно, адже цілими днями він спілкується з глядачами. До того ж показники каналу зростають завдяки публікаціям у найбільших ЗМІ. Тепер у GPHustla нова мета: вести прямий ефір протягом однієї тисячі днів. Може бути, потім його пряма трансляція все-таки хоч ненадовго почне перериватися?