Авто

Mazda розробляє водневий роторний двигун

Mazda

Чутки про повернення роторно-поршневого двигуна в лінійку агрегатів Mazda продовжують набирати обертів, проте тепер з’явилася інформація про те, що японці можуть зробити його екологічно чистим і адаптувати установку для роботи на водні.

Це вже далеко не перший експеримент Мазди з водневими двигунами, проте поки жоден з подібних агрегатів розробки японської компанії так і не дістався до конвеєра. Бути може, тепер інженерам вдалося вирішити всі проблеми.

Як повідомляє видання BestCarWeb з посиланням на власні джерела в японській компанії, майбутній роторно-поршневий двигун від Mazda зможе працювати на водневому паливі.

Читайте також:  Mercedes-Benz може відмовитися від універсалів

Конструкція роторного двигуна цілком дозволяє використовувати водень в якості палива, так що силова установка до того ж вийде ще й екологічно чистою.

Правда, в результаті водневий роторний двигун може вийти досить дорогим, так що не виключено, що застосовуватися він буде тільки на обмеженій серії моделей. Перші досліди Mazda з водневими моторами почалися ще 30 років тому, коли в 1991 році на Токійському автосалоні дебютував концепт HR-X. через два роки з’явився проект HR-X2, а потім був випущений прототип MX-5 на водні.

Першою моделлю з водневим двигуном, яка вийшла на дорожні випробування, став седан Capella в 1995 році. У 2003 році Mazda показала прототип RX-8 Hydrogen RE, а через два роки дебютував концепт Premacy.

Читайте також:  Названо українські ціни на позашляховик Toyota Land Cruiser 300

Правда, жодна з представлених концепцій так і не втілилася в серійній моделі через низку проблем. Особливістю водневого палива є схильність до детонації і передчасного займання, але роторний двигун схильний до цього в найменшій мірі.

При спалюванні водню, правда, виділяється менше тепла, тому і потужність таких двигунів зазвичай нижче, ніж у «традиційних» поршневих моторів.