Авто

Hennessey розпродала всі гіперкари і випустить щось «не від світу цього»

Venom F5 © Hennessey

В рамках щорічного автомобільного фестивалю в Каліфорнійському Монтереї підрозділ Hennessey Special Vehicles американської компанії Hennessey Performance Engineering продемонстрував два екземпляри гіперкара Venom F5, пофарбовані в золотистий колір Mojave Gold і синій Speed Devil Blue.

Там же були продані і останні гіперкари, тираж яких складе всього 24 примірники, але тепер глава компанії обіцяє зробити дещо особливе.

Як повідомляє видання Top Gear, засновник і глава Hennessey Performance Engineering Джон Хеннессі заявив, що успішне закінчення продажів моделі F5 — це «тільки початок подорожі», в якому знайдеться місце і спробі побити світовий рекорд максимальної швидкості в найближчому майбутньому.

Читайте також:  Infiniti зніме з виробництва єдине купе через два роки

Він також згадав, що для Venom F5 розробляється аеродинамічний комплект Track Pack зі збільшеною притискною силою. Більш того, Хеннессі зазначив, що компанія розробляє «дещо буквально не від світу цього».

Залишається тільки здогадуватися, про що може йти мова — особливо враховуючи слово «буквально». Нагадаємо, що максимальна швидкість гіперкара — за даними виробника, зрозуміло – становить 512 кілометрів на годину.

З місця до “сотні” F5 розганяється менш ніж за три секунди, розгін від 0 до 200 кілометрів на годину займає 4,7 секунди, до 300 кілометрів на годину — 8,4 секунди, а до 400 кілометрів на годину — всього 15,5 секунди.

Читайте також:  Lotus розповів про новий суперкар Emira

Автомобіль оснащується 6,6-літровим мотором V8 з двома турбонагнітачами, в основі якого лежить GM двигун сімейства LS. Його потужність становить 1842 кінських сили — це більше, ніж у Bugatti Chiron Super Sport 300+ і Koenigsegg Jesko (по 1600 сил). Виробництво Venom вже почалося, а весь запланований тираж планується випустити до 2023 року.