Авто

Subaru показала на відео «найбільш позашляховий» Forester

Subaru Wilderness

Компанія Subaru продовжує підігрівати інтерес публіки до нової моделі лінійки Wilderness. На цей раз на своєму YouTube-каналі компанія опублікувала відеотизер автомобіля, в деталях якого вгадується позашляховик Forester, який стане другим в лінійці «особливо приготованих для бездоріжжя» Subaru після Outback, що дебютував у березні. Разом з роликом марка розкрила і дату прем’єри Forester з шильдиком Wilderness: вона намічена на 2 вересня.

На тизерному ролику Forester “тестують” на різних природних ландшафтах, в тому числі в лісі, на снігу і на кам’янистому бездоріжжі. Сама модель цілком показана тільки з висоти пташиного польоту, з якої складно що-небудь розгледіти.

Читайте також:  Volkswagen почав продавати машини без «мультімедійки». І ось чому

Ймовірно, Forester Wilderness отримає ті ж доопрацювання, що і версія Outback до нього. Зовні його можна буде відрізнити по масивному обвісу з накладками на обох бамперах, а також наклейці на капоті і позашляховим покришкам (у Outback – Yokohama Geolandar).

Крім цього, універсалу додали захист днища, збільшили дорожній просвіт на 20 міліметрів і переналаштували підвіску для підвищеної стійкості на пересіченій місцевості.

Ще одне нововведення-позашляховий режим трансмісії X-Mode з різними настройками для їзди по глибокому снігу і бруду, коригуючий роботу мотора і антипробуксовочною системи.

Лінійка Wilderness створена для ринків Північної Америки. Outback Wilderness вже продається: його ціна в США стартує з 36 995 доларів. За доплату в 1845 доларів універсал можна дооснастити люком на даху, мультимедійною системою з навігатором і 11,6-дюймовим екраном і системою автоматичного гальмування при русі заднім ходом.