Авто

Автомобілі Great Wall будуть збирати на колишньому заводі Mercedes-Benz

Колишній завод Mercedes-Benz в Бразилії

У автовиробника Great Wall з’явився новий завод за межами Китаю: компанія викупила у Daimler бразильське підприємство, на якому налагоджена збірка моделей Mercedes-Benz C-класу і GLA.

Операцію планується закрити до кінця 2021 року, після чого китайці приступлять до модернізації заводу: виробничі потужності збільшать, а штат розширять з 600 до двох тисяч чоловік. Там організовують випуск машин, які будуть продаватися не тільки на внутрішньому ринку Бразилії, але і поставлятися на експорт.

Читайте також:  На новий Nissan Juke відкрито прийом замовлень та названо ціни

Новий завод стане четвертим для Great Wall за межами КНР. У китайської корпорації є виробничі потужності в Індії і Таїланді, які китайці свого часу викупили у General Motors.

Угода з Daimler про продаж бразильських потужностей вже пописано. Невеликий завод, який почав роботу в 2016 році, розташований в Ірасемаполісі недалеко від Сан-Паулу, там працюють 600 чоловік, які збирають Mercedes-Benz C-Class і GLA для місцевого ринку. Підприємство розраховане на випуск 20 тисяч автомобілів на рік.

Great Wall найме більше півтори тисячі нових співробітників і збільшить виробничі потужності до 100 тисяч машин на рік. Терміни початку збірки поки не оголошені.

Читайте також:  Honda CR-V нового покоління сфотографували під час випробувань

Згідно глобальної стратегії Great Wall, її світові продажі через кілька років складуть чотири мільйони автомобілів щорічно. Три мільйони припадатимуть на Китай, мільйон-на інші країни.