Технології

iPhone X пережив падіння з літака з висоти 3,5 км

Iphone

Власник невеликого літака Diamond DA40 розповів про випадок неймовірного везіння, що стався з ним раніше в цьому місяці. Під час чергового польоту він з необережності впустив свій iPhone X, перебуваючи на величезній висоті. Але найдивніше, що смартфон вижив, а власник зумів повернути його.

За словами героя історії, все сталося зовсім недавно-8 серпня. Він летів зі швидкістю приблизно 282 км/год на висоті 3350 метрів. У якийсь момент він помітив красиву хмару і захотів його сфотографувати на свій iPhone X. Але через турбулентність він підніс руку занадто близько до відкритого вікна, тому смартфон буквально здуло в одну мить.

Читайте також:  LG успішно випробувала мобільну мережу шостого покоління

Diamond DA40

“Diamond DA40 має великий капюшон з оргскла з невеликими бічними вікнами, які можна відкривати під час польоту. Це дозволяє робити фотографії без спотворень. Але потрібно бути обережним і не підносити нічого занадто близько до вікна, оскільки потік повітря на швидкості 175 миль на годину може засмоктати все, що ви тримаєте.

Під час екскурсій я зробив сотні знімків на свої фотоапарати і iPhone. Я також іноді використовую повітряний потік з відкритого вікна, щоб охолодити свою електроніку в спекотні дні.

Але цей день був іншим. Коли я відкрив вікно і направив камеру iPhone на хмару, я потрапив у невелику турбулентність, через що моя рука занадто наблизилася до відкритого вікна. За мілісекунду iPhone засмоктало у вікно, і він зник”, – розповів пілот літака.

Читайте також:  Додаток Google TV для Android отримав новий інтерфейс

Спочатку він засмутився, але потім заспокоївся, тому як вже давно хотів змінити свій старий iPhone X на смартфон з підтримкою 5G. На наступний день пілот взяв запасний iPhone 6s, щоб активувати свою SIM-карту і про всяк випадок заблокувати загублений апарат.

Однак перед віддаленим очищенням смартфона він вирішив перевірити його місце розташування через фірмовий сервіс Apple. На превеликий подив користувача, загублений апарат вже після падіння встиг відправити інформацію про своє знаходження.

Ніхто зі знайомих не вірив, що пілоту вдасться знайти iPhone, але він все ж ризикнув. Після дуже довгих і складних пошуків він зміг відшукати апарат через додаток «Локатор».

Читайте також:  Disney і Bandai випустять тамагочі за мотивами «Зоряних воєн»

Найдивовижніше, що на смартфоні не було ні подряпини, так як він вдало впав в м’який грунт на полі. Після зарядки гаджет включився і виявилося, що він повністю справний.

Повну версію історії можете почитати за посиланням.