Авто

Volkswagen запустив збірку маленького кросовера Taigun

Volkswagen Taigun

Компанія Volkswagen оголосила про старт серійного виробництва нової моделі-кросовера Taigun, призначеного для індійського ринку. Збірка стартувала на заводі в місті Чакан з 95-відсотковою локалізацією.

Вартість поки офіційно не розкрита: очікується, що вона буде стартувати з 1 050 000 рупій, що дорівнює 364 704 гривень за нинішнім курсом. “Живі” продажі Taigun в Індії почнуться у вересні-тоді ж німці оголосять ціни.

Volkswagen Taigun був представлений в кінці березня нинішнього року. Він отримав назву, що починається з букви Т, як і інші кросовери марки, і виявився доопрацьованою версією Volkswagen T-Cross, який продається в Європі. Побудований він на спрощеній модульній архітектурі MQB-A0-IN, яку ділить з Skoda Kushaq.

Читайте також:  Представлений пікап Ford F-150 Shelby з динамікою суперкара

Лінійку двигунів компактний кросовер під шильдиком Volkswagen запозичив у чеського автомобіля. Базовою стала літрова “турботройка”, що видає 115 кінських сил, а альтернативою служить 1,5-літровий наддувний мотор з чотирма циліндрами потужністю 150 сил.

Обидва мотора за замовчуванням поєднуються з “механікою”. За доплату “молодший” можна укомплектувати шестидіапазонним автоматом, а 150-сильний – семиступінчастою роботизованою коробкою. Привід маленького кросовера безальтернативно передній.

На ринку Індії Volkswagen Taigun належить змагатися з Hyundai Creta, Kia Seltos, Nissan Kicks і тим же «побратимом» від Skoda. Тому ймовірно, що ціни будуть лежати в діапазоні від 1 050 000 до 1 700 000 рупій, що можна порівняти з вартістю конкурентів.