Авто

У Ford Mustang з’явилася «дуже біла» версія

Mustang Ice White Edition

У 1992 році в модельному ряду Ford з’явився так званий feature car — кабріолет Mustang на платформі Ford Fox з довгою назвою Vibrant White Mustang LX 5.0 Limited Edition Convertible.

Таких машин випустили всього 1500 штук, і в історію вони увійшли під ім’ям Triple White Fox, так як їх кузов, салон і складний дах були пофарбовані в білий колір. Тепер же у тричі білого Мустанга з’явився спадкоємець-це версія Mustang Ice White Edition.

Читайте також:  BMW готує серійний воднемобіль на базі кросовера X5

Насправді Ice White Edition являє собою Стайлінг-пакет, який запропонують для Mustang EcoBoost і Mustang GT Premium. Перші фастбеки в ексклюзивному кольорі Oxford White з’являться у американських дилерів Ford на початку 2022 року і будуть відрізнятися в тому числі «освітленими» ліхтарями, 19-дюймовими білими колеса в вінтажному стилі і білими шильдиками.

Mustang Ice White Edition

Але салон таких машин буде двоколірним. Основним відтінком обраний чорний; білий Oxford White використовується для вставок на дверях і сидіннях, а також для прострочки на центральній консолі і передній панелі. Зробити інтер’єр ще більш холодним покликана складова алюмінієва декоративна накладка.

Mustang Ice White Edition

Так як пакет Ice White Edition запропонований для Mustang EcoBoost і Mustang GT Premium, то покупець отримає машину або з «турбочетвіркою» 2.3 (314 сил і 374 Нм), або з «атмосферником» V8 5.0 (466 сил і 569 Нм).

Читайте також:  Mercedes-AMG анонсував прем'єру першого електрокара

Mustang Ice White Edition

Обидва двигуни поєднуються з шестиступінчастою «механікою» (у GT Premium до того ж є функція узгодження оборотів), але за доплату можна отримати 10-діапазонний автомат SelectShift з підрульовими пелюстками.

Ну а надихнули Ford монохроматичні Triple White Fox body feature Mustang зараз користуються популярністю у ентузіастів. Тираж білої серії (ще були зелена, жовта і червона) склав 1500 примірників: 1056 машин укомплектували автоматичною трансмісією, 444 — «механікою». Всі кабріолети були оснащені “вісімкою” об’ємом 4,9 літра, потужність якої становила 208 кінських сил і 373 Нм крутного моменту.