Політика

Богдан розкрив роль Хорошковського в президентській команді

Валерій Хорошковський

Він консультує нинішню владу з питань митниці.

Екс-глава СБУ та екс-віце-прем’єр-міністр часів президентства Віктора Януковича Валерій Хорошковський консультує команду президента Володимира Зеленського з питань митниці. Ділиться досвідом з новою владою, оскільки сам в 2007-2009 роках очолював Митну службу. Про це глава Офісу президента Андрій Богдан повідомив в інтерв’ю «Українській правді».

Але разом з тим Богдан зазначив, що хоч Хорошковський і дає команді Зеленського поради, «тіньовим керівником» митниці він не є. Оточення президента обрало Хорошковського консультантом, оскільки його рекомендували «і друзі, і недруги». До того ж, каже Богдан, Хорошковський надає консультації на безкоштовній основі, адже у офісу президента на це «грошей немає».

Читайте також:  Опозицію Білорусі закликали визначитися щодо Криму

«Так, він нас консультує. Але реальним керівником митниці є Максим Нефьодов. Я в нього дуже сильно вірю, і це моя особиста надія, до якої я доклав максимум зусиль, щоб дати можливість йому працювати, щоб він реалізував свої ідеї. На жаль, у нього зараз не дуже вдається. Або, скажімо так, дуже не вдається», — сказав Богдан.

Також глава Офісу зазначив, що не знає, чи прислухається Нефьодов до порад Хорошковського, але сподівається, що співпраця приведе до позитивних результатів. Адже, за словами Богдана, за два роки управління Хорошковським митною службою її доходи істотно зросли. І додав, що бізнесмен був би відмінним керівником митниці, але у нього, на жаль, поганий політичний «бекграунд».

Залишити коментар