Технології

Перископу в iPhone бути. На це вказують патенти Apple

Apple

У мережі з’явилися нові відомості, що вказують на швидку появу в “яблучних” смартфонах перископічного об’єктива, який вже кілька років використовується в апаратах під управлінням Android. Як не дивно, джерелом чуток на цей раз стала сама Apple.

Apple iPhone 14 Pro Max

Як повідомляє портал Patently Apple, буквально на цьому тижні відомство з патентів і товарних знаків США опублікувало щонайменше 53 патенти компанії Apple, всі з яких так чи інакше пов’язані з об’єктивами перископічного типу.

Читайте також:  Аналітик: продажі нових MacBook виростуть через нові дисплеї

У більшості документів описується безпосередньо конструкція з пари дзеркальних призм і набору лінз, які дозволяють домогтися значного оптичного наближення в компактному корпусі смартфона. Подібну технологію вже використовують HUAWEI, Samsung, OPPO, vivo і багато інших компаній.

Apple iPhone 14 Pro Max

Раніше авторитетний аналітик Мінг-Чі Куо та інші відомі джерела повідомляли, що перископічний об’єктив з’явиться в смартфонах Apple в 2022 році. Очікується, що це стане однією з ключових фішок моделі iPhone 14 Pro Max, як це було зі стабілізацією зображення зрушенням матриці в iPhone 12 Pro Max. Ймовірно, згодом ця технологія перекочує і в більш доступні моделі.

Читайте також:  Аналітик назвав ціну і обсяг пам'яті iPhone 13

Цікаво, що в опублікованих патентах були виявлені натяки і на гарнітуру доповненої/віртуальної реальності Apple, презентація якої також очікується в наступному році.