Технології

Пошук контенту на YouTube став простішим і зручнішим

youtube

Компанія Google розширила можливості відеохостингу YouTube відразу двома новими функціями. З їх допомогою користувачам стане легше знаходити корисний контент іноземною мовою, а також орієнтуватися в його хронометражі при роботі з мобільною версією сервісу.

Першим нововведенням оновленого додатка YouTube стала функція інтерактивного попереднього перегляду. Тепер назви відрізків відео (наприклад, гайдів по готуванні) супроводжуються мініатюрами із зображенням ключового моменту кожної глави ролика.

Google

Це дозволить швидко перейти до потрібної тимчасової позначки, орієнтуючись «на око». Раніше така можливість була доступна тільки власникам ПК.

Читайте також:  HUAWEI запатентувала гнучкий смартфон з сімома дисплеями

Крім того, сервіс запустив функцію пошуку іноземних відеороликів з субтитрами рідною мовою користувача. Зараз скористатися їй можуть тільки англомовні відвідувачі сервісу, але з часом компанія обіцяє розширити список підтримуваних мов.

Нарешті, в тестовому режимі (поки тільки для індійського регіону) була запущена функція, що дозволяє доповнювати результати пошуку посиланнями на інші сайти з видачі Google.

“Наша команда працювала над цими функціями протягом декількох місяців, щоб допомогти користувачам знайти те, що вони хочуть — від практичних рекомендацій до DIY-гайдів”, — зазначили представники YouTube.