Технології

Google «поховала» додаток Android Auto для смартфонів

Android Auto

Через п’ять років роботи Android Auto для смартфонів Google припиняє підтримку програми. Першими “автомобільних” функцій гаджетів позбудуться користувачі Android 12-втім, компанія вже запропонувала їм альтернативу власної розробки.
Google Android Auto

Мобільна версія Android Auto з’явилася в 2016 — му-через два роки після запуску сервісу для головних пристроїв автомобілів. Особливістю збірки програми були великі значки, швидкий доступ до голосового помічника, повідомлень, а також інтеграція з сервісом «Google карти», телефонною книгою та іншими додатками.

Читайте також:  Запущено онлайн-сервіс для знайомства з Windows 11 без установки

Android Auto

Про плани припинити підтримку Android Auto для смартфонів представники компанії вперше заявили ще в 2019 році після анонсу нового режиму водіння для Google Assistant. Функціональність цієї збірки також була урізана – вона фактично стала додатком-компаньйоном для повноцінної автомобільної версії.

Представники Google заявили, що з виходом Android 12 підтримка мобільного додатку буде припинена, а його функції візьме на себе режим водіння Google Assistant.

Власники пристроїв під управлінням Android 11 і більш ранніх версій мобільної ОС зможуть продовжити використання Android Auto for phone screens, але як довго компанія буде підтримувати “скасований” софт, невідомо.