Авто

З’явився набір-конструктор для створення автобудинку своїми руками

VanLab

На тлі зростаючої популярності автобудинків в США молода американська компанія VanLab представила цікаве рішення: набір-конструктор “зроби сам”, за допомогою якого можна переробити фургон в автодім своїми руками. У нього входять безліч деталей з фанери, подушки, дроти і різні кріплення: їх можна комбінувати різним чином, створюючи бажаний інтер’єр, а при необхідності швидко демонтувати.

У VanLab передбачили безліч конфігурацій розміщення меблів. Наприклад, в кухонній зоні можна залишити місце для плити, раковини і холодильника, а можна пожертвувати ними, розширивши робочу площу. Також є деталі для складання складного столика, ящиків для зберігання і подушки для сидінь, які перетворюються в спальне місце. Провід, запобіжники і вимикачі включені в набір.

Читайте також:  «Автопілот» Tesla перевірять на безпеку після серії аварій

VanLab

Фото: VanLab

Панелі меблів зроблені з легкої фанери балтійської берези і монтуються на дерев’яну підлогу. З переробкою фургона в кемпер за допомогою інструкції можна впоратися за вихідні, запевняють в VanLab, а сам процес, за словами творців, схожий на збірку меблів з Ikea.

VanLab

Всього задумано три розміри наборів: маленький, середній і великий, проте підійдуть вони не будь-якої моделі. Маленькі набори доступні для мікроавтобусів Nissan NV200 і Chevrolet City Express, великий призначається Ford Transit LWB, а середні варіанти поки в розробці. Вони різняться передбаченим оснащенням: Nissan і Chevrolet отримали елементи для односпального ліжка, в той час як довгобазний Ford — для двоспального.

Читайте також:  Китайці повністю розкрили великий кросовер з начинкою від Lexus

VanLab

Вартість наборів в залежності від комплекту і бажаного обладнання варіюється від 3999 доларів до 7995 доларів. Доставка за межі США поки недоступна.

Напередодні своє рішення для будинків на колесах представила австралійська компанія Redarc. Вона вирішила вийти на ринок США з переробленим пікапом Tacoma, який оснастили тентом-наметом зі стандартною атрибутикою автобудинків, а також електростанцією з двома гігантськими батареями і сонячними панелями.

Джерело: VanLab