Авто

Італійські світлофори будуть штрафувати порушників в автоматичному режимі

Світлофори

На автодорогах Мілана з’явилися “розумні” світлофори, оснащені інтелектуальними камерами, які здатні в автоматичному режимі фіксувати проїзд на заборонний сигнал, а також розпізнавати номерні знаки автомобілів. Завдяки вбудованій цифровій системі регулювальники будуть самостійно виписувати штрафи, які порушили правила дорожнього руху водіям.

До складу “розумних” світлофорів входить цифрова система, яка запускається в автоматичному режимі під час включення жовтого сигналу, а також інтелектуальна камера, здатна розпізнавати номерні знаки автомобілів. Якщо транспортний засіб проїде на червоний сигнал світлофора або не зупиниться перед стоп-лінією, система автоматично зафіксує факт порушення, а також запише події, що відбулися до і після.

На підставі збережених даних система в автоматичному режимі буде виписувати штрафи автомобілістам, які порушили правила дорожнього руху.

Камери

Завдяки інноваційній технології поліція Мілана планує убезпечити дорожній рух, а також наблизитися до виконання програми Євросоюзу, згідно з якою, до 2030 року кількість жертв на європейських автошляхах має скоротитися до нуля.