Технології

Власники Apple Car зможуть «позичати» іншим ключі від автомобіля

Apple Car

Інженери Apple запатентували оригінальну технологію для майбутнього автомобіля компанії. Новий документ описує принцип тимчасової передачі ключів іншим користувачам.

При цьому доступ буде здійснюватися в “цифрі” за допомогою смартфона, а за власником залишиться право блокування транспортного засобу.

Apple car

Згідно з опублікованою документацією, власник автомобіля зможе дозволити іншим користувачам водити транспортний засіб без додаткового фізичного ключа.

Його роль буде виконувати завантажується на iPhone цифровий токен, який можна використовувати лише один раз, після чого буде потрібно повторний запит на авторизацію власником.

Читайте також:  Розкрито системні вимоги Call of Duty: Vanguard

Застосування цифрових ключів, на думку Apple, надасть користувачам можливості гнучких налаштувань доступу до автомобіля (за часом або кількістю авторизацій) і зробить безпечною процедуру каршерінга завдяки функції віддаленого блокування.

Зараз технологія знаходиться в стадії концепту – коли саме компанія представить фірмовий автомобіль і пов’язані з ним технології, невідомо.