Авто

Toyota Tacoma перетворили у позашляховий автодім з електростанцією

Toyota Tacoma

Пікап Toyota Tacoma отримав модифікацію для довгих виїздів на природу. Компанія Redarc з Австралії, що займається розробкою автомобільних електросистем, зробила з моделі автодім, наділивши її всім необхідним обладнанням і підвищивши позашляховий потенціал.

Крім цього, Tacoma дісталася бортова електростанція з двома великими акумуляторами, якими можна управляти за допомогою спеціального екрану, – її розташували в кузові.

Toyota Tacoma

У Redarc стверджують, що електросистема здатна забезпечити достатню кількість енергії для автономної життя. У неї входять дві величезні батареї ємністю 120 ампер-годин, які можна поповнювати декількома способами: заряджати від зовнішнього джерела постійного або змінного струму, а також від сонячної панелі. Управляються акумулятори за допомогою екрану Redarc RedVision в кузові.

Читайте також:  У Шотландії почали заправляти вантажівки відходами від виробництва віскі

Toyota Tacoma

Сонячна панель-це частина розкладний надбудови-кемпера зі спальним місцем і “козирком”. В оснащення житлової частини також увійшли міні-холодильник і ящики для зберігання речей.

Toyota Tacoma

Сам пікап теж піддався доопрацюванню: дорожній просвіт виріс на 38 міліметрів завдяки ліфт-комплекту Icon Leaf, колеса «взули» у позашляхові шини Falken WildPeak, а ззаду з’явилася додаткова подушка безпеки. Також в екіпіровку увійшли захист бампера, лебідка, багажник на дах і багато додаткової діодної оптики.

Toyota Tacoma стала першим автомобілем, який Redarc підготував для США. Публіці експедиційний пікап покажуть на виставці Overland Expo Mountain West в кінці серпня.

Восени нинішнього року Toyota представить пікап Tundra нового покоління у версії TRD Pro, зовнішність якого помилково розсекретив північноамериканський офіс. Очікується, що майбутню Tundra TRD Pro оснастять 3,5-літровим V6 з подвійним турбонаддувом від Land Cruiser 300. Пару йому складе 10-діапазонний автомат.

Читайте також:  Новий Renault Megane став електромобілем

Джерело: New Atlas