Статті

Особливості подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат

Подарункові сертифікати – явище відносно нове, але вже дуже популярне і викликає масу питань. Люди вважають їх порятунком від усіх бід https://www.tvoeshop.com/lviv, так як такий подарунок буде по-справжньому оригінальним і приємним. Як і у всього в цьому світі, у подарункових сертифікатів є свої особливості, про які необхідно знати перед покупкою.

Особливості подарункових сертифікатів

Сертифікат подібного роду дає можливість покупки різних товарів на певну суму. До речі, список магазинів, що надають право покупки товарів і послуг з подарункових сертифікатів, постійно розширюється, і сьогодні на них можна купити не тільки одяг, їжу, косметику або ювелірні прикраси, а й стрибнути з парашутом, відправитися в сауну або навчитися керувати гідроциклом.

При використанні сертифікатів слід керуватися загальними правилами:

* Використовувати подарунковий сертифікат можна тільки в магазині, що його видав;
* Сертифікат не можна повернути або обміняти на гроші;
* У більшості сертифікатів є чітко визначений термін використання. Зазвичай це півроку або рік. Але трапляється, що можливість використання подарункового сертифіката нічим не обмежена.
* Зіпсовані сертифікати або вселяють підозру в їх справжності можуть не прийматися магазином.

Переваги подарункових сертифікатів

На сьогоднішній день величезна кількість людей дарують своїм друзям і родичам подарункові сертифікати. Такому вибору сприяють наступні переваги:

  1. Істотну економію в часі, який ви б витратили на пошук іншого подарунка в магазині;
  2. Величезний спектр послуг і магазинів. Без сертифіката важко було б уявити подарунок у вигляді spa-процедури, масажу, боулінгу, фотосесії і т.п. цікавим подарунком для річниці весілля батьків буде замовлений столик в ресторані, тільки для них двох від їх улюблених дітей. Варіацій таких подарунків дуже багато, на будь-який смак і вік;
  3. Відсутність ризику придбати непотрібний подарунок;
  4. Привабливе зовнішнє оформлення сертифіката;
  5. Можливість подарувати незабутні емоції.

Завдяки всім перерахованим перевагам подарункові сертифікати успішно використовуються не тільки в якості подарунка близьким і родичем, а й масово застосовуються керівниками підприємств і організацій для заохочення співробітників при досягненні певних успіхів в роботі або з нагоди професійних свят. Не забувайте робити подарунки своїм рідним, коханим і близьким людям. Нехай навіть іноді і без приводу-адже вони цього гідні.

*На правах реклами