Авто

Відео: Toyota Land Cruiser 300 випробували на серйозному бездоріжжі

Toyota Land Cruiser 300

На YouTube-каналі Land Cruiser Channel з’явилися відразу кілька роликів, в яких продемонстровані позашляхові можливості нового Toyota Land Cruiser 300. Наприклад, в одному з відео позашляховик мчить по пересіченій місцевості і перестрибує через кам’янистий яр, на іншому — крутить «пончики» на піску, піднімаючи стовпи пилу, а в третьому ролику продемонстровано проходження складного позашляхового ділянки з подоланням броду на «спортивному» Land Cruiser GR Sport.

Всі ролики на каналі покликані довести, що Land Cruiser 300 зі зміною покоління не розгубив позашляхові якості і, як і позашляховик попередньої генерації, може впоратися практично з будь-якою перешкодою. У роликах автомобіль опиняється в різних ситуаціях – йому доводиться долати пісок, бруд і глибокі калюжі.

Читайте також:  Porsche Taycan наростив запас ходу і отримав нові кольори кузова

Перші два ролики вийшли найбільш видовищними. У першому Land Cruiser 300 з розгону перестрибує через через яму, а в другому водій пускає автомобіль в керований занос на піску.

На особливу увагу заслуговує ролик з модифікацією Land Cruiser GR Sport, на частку якої випав найскладніший позашляховик. Ця версія-єдина в гамі, оснащена електронною системою кінетичної стабілізації підвіски (E-KDSS), яка бореться з кренами і клевками кузова, а також розгойдуванням. У такого позашляховика хід підвіски становить 715 міліметрів, а без цієї системи — 630 міліметрів.

Зі зміною покоління позашляховик отримав кузов з алюмінієвими навісними елементами і нову раму — їх загальна жорсткість збільшилася на 20 відсотків, а маса знизилася на 200 кілограмів. При цьому споряджена маса майже не змінилася: легшу раму і кузов компенсує нове обладнання, додаткова електроніка і поліпшена шумоізоляція.