Технології

Флагманський Mi Mix 4 приніс Xiaomi $ 46 мільйонів за хвилину

Xiaomi Mi Mix 4

16 серпня стартували продажі Xiaomi Mi Mix 4, і компанія вже опублікувала цікаву статистику. Новинка викликала ажіотаж – вся перша партія недешевого флагмана була розпродана всього за 60 секунд. Відзначився і планшет Mi Pad 5, який також привернув значну кількість покупців.

За даними Xiaomi, всього за одну хвилину смартфон «заробив» $46 307 000. Точна кількість проданих пристроїв не повідомляється, але з урахуванням роздрібної ціни новинки мова про партію близько 50 000 одиниць. Планшет, за даними вендора, розійшовся тиражем в 200 000 примірників всього за п’ять хвилин.

Xiaomi Mi Mix 4 Xiaomi Mi Pad

Глава бренду Лю Вейбін також вибачився перед користувачами за невеликий обсяг першої партії Mi Mix 4. За його словами, компанія передбачала популярність новинки, але через дефіцит процесорів Snapdragon 888 Plus не змогла забезпечити великий складський запас. Ще однією проблемою при виробництві апарату стали складності з виготовленням керамічних корпусів.

Читайте також:  Вчені створили імплант, який здатний регулювати рівень інсуліну в крові

Нестачі Xiaomi Mi Pad 5 у вендора поки не спостерігається, але покупці вже поскаржилися на дефіцит фірмових стилусів і захисних чохлів з клавіатурою. Керівництво компанії пообіцяло вирішити цю проблему вже найближчим часом.