Авто

Президент США знову похвалився електричним Chevrolet Corvette

Chevrolet Corvette

Президент США Джо Байден розповів, що глава концерну General Motors Мері Барра пообіцяла посадити його за кермо електричної версії суперкара Chevrolet Corvette. При цьому GM досі жодного разу офіційно не підтвердив, але і не спростував розробку Корвета з чисто електричною силовою установкою. Досі невідомі ні технічний характеристики електросуперкара, ні приблизні терміни його прем’єри і запуску у виробництво.

На минулій в США прес–конференції, присвяченій підписанню нового Стратегічного плану з розвитку електромобілів, президент Джо Байден знову згадав електричний Chevrolet Corvette. За словами глави Білого Дому, глава General Motors Мері Барра обіцяла дати йому прокотитися на перспективному електричному Corvette.

Читайте також:  Ford продовжить використовувати старі назви для нових моделей

Цікаво, що в серпні минулого року Байден вже згадував електричну версію суперкара, ще будучи кандидатом в президенти США від Демократичної партії.

У черговому відеоролику, знятому в рамках передвиборної програми, він розповів про любов до американських спортивних автомобілів і додав, що власні джерела в GM поділилися з ним інформацією про те, що в розробці знаходиться електричний Chevrolet Corvette.

Політик тоді зазначив, що екологічно чистий суперкар нібито зможе розвивати швидкість в 200 миль (322 кілометри) на годину. У General Motors на всі запитання журналістів відповідали, що не знають, хто з їхніх співробітників міг розповісти Байдену про це.

Читайте також:  Перші Tesla Model Y китайської зборки привезли в Європу

На сьогоднішній день відомо, що топовою версією нинішнього Corvette стане супергібрид під назвою Zora — він отримає силову установку потужністю понад 1000 кінських сил з 5,5-літрового бітурбомотора V8 і одного або декількох електромоторів. Гібридний Corvette Zora повинен надійти в продаж до 2023 року.